ZAMÓW DOSTĘP
Przypomnij mi login i hasło
Wyszukiwanie zaawansowane »

Dieta w podróży służbowej pracownika budżetówki

Dieta w podróży służbowej pracownika budżetówki

Czy pracownikowi, który w miejscowości docelowej, w której nie korzysta z noclegu przysługuje ryczałt na dojazdy w wysokości 1 diety w przypadku, kiedy wyjazd służbowy trwa 1 dobę? Proszę o odpowiedź na pytanie w związku z przepisami § 10 rozporządzenia MPiPS z dnia 19 grudnia 2002 r. w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej poza granicami kraju.

Więcej z tej kategorii

Czytaj również